Costa Fascinosa

Scris de Andreea

Am călătorit împreună cu un grup de 6 adulți, am avut parte de o îmbarcare ușoară, totul este bine organizat în aeroportul din port. Cabinele au fost curate, la fel și pe coridoare și în spațiile comune. Atât la zona de bufet cât și la restaurantele incluse mâncarea a fost delicioasă. Nu am reușit să mergem în fiecare zonă a vasului având doar 3 nopți la dispoziție dar e un vas cu multe locuri de socializare/relaxare. Cabina cu balcon merită, poți să te bucuri de sunetul mării și într-un spațiu mai liniștit și mai privat. Timpul în portul din Barcelona a fost destul de scurt. Am fi apreciat câteva ore extra. Per total, o experiență care merită repetată și pe mai multe nopți.

Abonează-te la Newsletter

Subtitlu newsletter