MSC Armonia
O vacanta foarte reusita. Traseul frumos (cu o mica exceptie Brindisi care este un orasel foarte mic si in care ai foarte putine lucuri de vazut/facut). Organizare buna din partea MSC, personal foarte amabil si mereu disponibil. In anumite locatii, preturile de transfer (shuttle)usor cam ridicate, raportat la distanta parcursa. Vasul MSC Armonia frumusel, dar vizibil ca este unul dintre vasele cele mai vechi. Teatrul foarte mic si neincapator pentru toti pasagerii, chiar si in cele doua sesiuni de spectacol. O experienta f buna in ansamblu si pe care o recomand. Suntem la a 2-a croaziera si am savurat fiecare moment.


