Msc Euribia
Vasul de croaziera este f nou, f elegant, f luxos. Are o mulțime de activitati pt copii dar si pentru adulți.personalul de pe vas a fost f amabil. F usor check-inul . Nu am așteptat niciodată sa urcam înapoi pe vas cand ne întorceam din plimbările prin orase(f buna organizarea la imbarcare/debarcare) Mâncarea f buna si variata. Nu am avut nici o problema in a găsi mancare pt toate gusturile. Cu siguranță vom reveni in călătoriile noastre la croazierele cu Msc!
